Nasze produkty

Swagat

Swagat Dessicated Coconut

12,00 zl
Swagat Desiccated Coconut Medium stosuje się zarówno w daniach słodkich, jak i słonych. Ma wysoką zawartość manganu, dzięki czemu jest zdrowy w walce z cukrzycą i artretyzmem.
Wyprzedane
Swagat

Zielony kardamon Swagat

18,00 zl
Kardamon jest powszechnie znaną przyprawą i jest również stosowany jako zapach w mydłach, kosmetykach, perfumach, zwłaszcza zapachach orientalnych. Jest również ważnym aromatem, zwłaszcza w potrawach curry i przyprawach.
Wyprzedane
Wyprzedane
Haldiram

Haldirams Bhelpuri

7,00 zl
Łagodna pikantna mieszanka chrupiącej ciecierzycy, orzechów, ryżu dmuchanego, suszonych chipsów ziemniaczanych z suchą mieszanką chutney.
Haldiram

Haldirams Nimbu Masala

7,00 zl
Kwaśne Ziemniaki I Makaron Z Ciecierzycy.
Haldiram

Haldiram Ratlami Sev 400g

15,00 zl
Chrupiące, smażone paluszki z pożywnej mąki z ciecierzycy i autorskiej mieszanki najlepszych przypraw firmy Haldiram. Wyjątkowa wariacja na temat klasycznych smaków Bikaner, Ratlami Sev jest idealnym towarzyszem przy herbacie samodzielnie lub jako dodatek do upmy, sałatek z kiełków i poha, aby uzyskać dodatkowy zastrzyk smaku.
Haldiram

Haldiram Murukku 200g

8,00 zl
Królewski przepis z Tamil Nadu, który łączy w sobie pożywną mąkę ryżową i urad dal, aby stworzyć rozkosznie chrupiące twisty. Te chrupiące przekąski, nasycone mieszanką tradycyjnych przypraw, sprawią, że będziesz wracać po więcej!
Wyprzedane
Shan

Shan Fish Biryani

6,00 zl
Shan Fish Biryani Mix to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci cieszyć się tradycyjnym smakiem Fish Biryani.
Shan

Kurczak Shan Tikka

6,00 zl
Shan Chicken Tikka Mix pomoże Ci przygotować pysznego, smacznego i soczystego kurczaka pieczonego na węglu drzewnym, który zaspokoi apetyt na grilla.
Wyprzedane
Shan

Shan Punjabi Yakhni Pilau 50g

6,00 zl
Shan Punjabi Yakhni Pilau Mix pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Yakhni Pilau, który jest prawdziwym dziedzictwem kuchni pendżabskiej.
Shan

Shan Pilau Biryani Masala 50g

6,00 zl
Shan Pilau Biryani Mix to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci przygotować idealną nutę Biryani i Pilau na apetyczną i aromatyczną ucztę.
Wyprzedane
Shan

Shan Korma Masala 50g

6,00 zl
Mieszanka Shan Korma pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak boskiej Kormy, która jest prawdziwym dziedzictwem kuchni Mughlai.
Shan

Shan Karahi Masala 100g

10,00 zl
Shan Karahi Mix pomaga przygotować pyszne i przepyszne tradycyjne karahi, które zapewnią doskonałe doznania kulinarne.
Shan

Shan Haleem Masala 50g

6,00 zl
Mieszanka Shan Haleem to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci cieszyć się autentycznym, tradycyjnym smakiem mięsa Haleem i zbożowego curry.
Shan

Shan Chapli Kebab 100g

6,00 zl
Chapli/Chappal Kebab to pasztecik z mielonej wołowiny/jagnięciny lub kurczaka. Do paszteciku dodaje się również cebulę, pomidory, zielone papryczki chilli, kukurydzę i kilka całych przypraw. To doskonały dodatek lub przekąska do herbaty. Shan's Chappli Kebab Mix to pyszne, pikantne paszteciki mięsne w stylu Peshawari.
Shan

Shan Chat Masala 100g

6,00 zl
Shan's Chaat Masala to pyszny wzmacniacz smaku. Jest to apetyczna mieszanka przypraw, którą można posypać sałatki, raity, przyprawy, jajka, frytki, Dahi Baras, Khichidi itp., aby nadać chatpatta, pikantny smak.
Shan

Shan Bombay Biryani Masala 50g

6,00 zl
Mieszanka Shan Bombay Biryani pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Bombay Biryani, który jest prawdziwym dziedzictwem kuchni subkontynentalnej.
Shan

Shan Achar Gosht 100g

6,00 zl
Shan Achar Gosht Blend pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Achar Gosht dzięki doskonałej mieszance bogatych, aromatycznych i pikantnych przypraw