Nasze produkty

Haldiram

Haldirams Bhelpuri

zl7.00
Łagodna pikantna mieszanka chrupiącej ciecierzycy, orzechów, ryżu dmuchanego, suszonych chipsów ziemniaczanych z suchą mieszanką chutney.
Wyprzedane
Haldiram

Haldirams Gulab Jamun 1kg

zl30.00
Poczuj przepyszny smak Gulab Jamun firmy Haldiram. Ten klasyczny indyjski deser składa się z khoyi, kardamonu, wody różanej i syropu cukrowego. Rozkoszuj się każdym miękkim, rozpływającym się w ustach pierożkiem, z którego został wykonany
Shan

Shan Bombay Biryani Masala 50g

zl6.00
Mieszanka Shan Bombay Biryani pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Bombay Biryani, który jest prawdziwym dziedzictwem kuchni subkontynentalnej.
Wyprzedane
Shan

Kurczak Shan Tikka

zl6.00
Shan Chicken Tikka Mix pomoże Ci przygotować pysznego, smacznego i soczystego kurczaka pieczonego na węglu drzewnym, który zaspokoi apetyt na grilla.
Shan

Shan Punjabi Yakhni Pilau 50g

zl6.00
Shan Punjabi Yakhni Pilau Mix pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Yakhni Pilau, który jest prawdziwym dziedzictwem kuchni pendżabskiej.
Wyprzedane
Shan

Shan Pilau Biryani Masala 50g

zl6.00
Shan Pilau Biryani Mix to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci przygotować idealną nutę Biryani i Pilau na apetyczną i aromatyczną ucztę.
Shan

Shan Korma Masala 50g

zl6.00
Mieszanka Shan Korma pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak boskiej Kormy, która jest prawdziwym dziedzictwem kuchni Mughlai.
Shan

Shan Karahi Masala 100g

zl10.00
Shan Karahi Mix pomaga przygotować pyszne i przepyszne tradycyjne karahi, które zapewnią doskonałe doznania kulinarne.
Wyprzedane
Shan

Shan Chat Masala 100g

zl6.00
Shan's Chaat Masala to pyszny wzmacniacz smaku. Jest to apetyczna mieszanka przypraw, którą można posypać sałatki, raity, przyprawy, jajka, frytki, Dahi Baras, Khichidi itp., aby nadać chatpatta, pikantny smak.
Shan

Shan Achar Gosht 100g

zl6.00
Shan Achar Gosht Blend pomaga odtworzyć autentyczny, tradycyjny smak Achar Gosht dzięki doskonałej mieszance bogatych, aromatycznych i pikantnych przypraw
Wyprzedane
Shan

Shan Fish Biryani

zl6.00
Shan Fish Biryani Mix to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci cieszyć się tradycyjnym smakiem Fish Biryani.
Wyprzedane
Shan

Shan Haleem masala 50g

zl6.00
Mieszanka Shan Haleem to idealne połączenie bogatych i aromatycznych przypraw, które pomogą Ci cieszyć się autentycznym, tradycyjnym smakiem mięsa Haleem i zbożowego curry.

Polecane produkty

Ethnic Aahar

Etniczne Aahar - Moong Dal 1kg

zl16.00
Moong Dal firmy Ethnic Aahar to szybkie i łatwe w przygotowaniu źródło białka, błonnika i niezbędnych minerałów. Ta mała, żółta, owalna roślina strączkowa ma łagodny, słodki smak i kremową konsystencję, która świetnie smakuje w dalach, curry, zupach i gulaszach. Gotuje się w ciągu zaledwie 20–25 minut i można go doprawić według własnych upodobań. Podawaj z dodatkiem ryżu lub indyjskich placków.

Ostatnie wiadomości